2018-04-16T13:30:50+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Nietypowa koalicja: Wolność w jednym szeregu z PO i SLD

REKLAMA
fot. twitter.com/WyrzykowskiP
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Gość, 15:16 17-04-2018,   -
Nie ważne jak, nie ważne z kim, aby przy korycie
odpowiedz   •   oceń :  
Nietypowa koalicja w Siedlcach - partia wolność, której prezesem jest Janusz Korwin-Mikke, połączyła siły... z Platformą Obywatelską i Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Ogłosił to Paweł Wyrzykowski, szef Wolności na okręg siedlecko-ostrołęcki. Czy tak samo stanie się w Ostrołęce?

- Jesteśmy zdeterminowani i mamy powody by rozliczyć poprzednią władzę, odzyskać utraconą własność mieszkańców, zatrzymać wyludnianie się miasta i uwolnić je od nepotyzmu - napisał na Twitterze Paweł Wyrzykowski, ilustrując to zdjęciem szefów lokalnych struktur trzech partii - Wolność, PO i SLD. Do tej pory taka koalicja wydawała się kompletnie irracjonalna, lecz stała się faktem. Po dwóch dniach Wyrzykowski dodał: - My tu mieszkamy i mamy dość arogancji, grabienia naszego miasta, zadłużania i wyludniania go. Siła tkwi nie w urzędniczej antylogice, a w potencjale ludzkiego działania.

Skoro "Lepsze Siedlce" połączyły tak odmienne środowiska, to być może również w Ostrołęce dojdzie do podobnej koalicji? Na razie siły połączyły jedynie Platforma Obywatelska i Nowoczesna, desygnując jako kandydata na prezydenta miasta Mariusza Popielarza.
Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 15:16 17-04-2018,   -
Nie ważne jak, nie ważne z kim, aby przy korycie
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.