Ostrołęka, 09 lipca 2011, 18:31

Oficjalne zakończenie Przystanku PaT (WIDEO, ZDJĘCIA)

Uczestnicy Przystanku PaT. (fot.R.D.)
Dziś w hali im.A. Gołasia odbyło się oficjalne zakończenie VI Przystanku PaT. Podczas uroczystości padły słowa podziękowania, wręczono statuetki dla gospodarzy i sponsorów VI Przystanku PaT. Podziękowania i pamiątkową statuetkę "Filar PaT" otrzymał m.in. Janusz Kotowski, prezydent miasta, Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki, Janusz Pawelczyk, komendant KMP w Ostrołęce praz Józef Bałdyga,właściciel JBB i sponsor.

Na Przystankowiczów czeka jeszcze dziś zabawa do rana. W planie jest o godzinie 21.30 pokaz tańca z ogniem grupy eXodus z Ostródy, zdjęcia i filmy z dnia - prezentacje warsztatu fotograficznego i studia filmowego PaT oraz jam session warsztatów wokalnych i muzyków uczestniczących w Akcji.

W Przystanku Pat uczestniczyło prawie 2 tysiące młodych i twórczych ludzi. Podczas Przystanku narodziły się nowe znajomości, przyjaźnie i pasje. Młodzież każdego dnia spędzała twórczo czas i jutro wrócą do domów ze wspaniałymi wspomnieniami i spełnieniem. Udowodnili, że do dobrej zabawy nie potrzeba używek!


Materiał filmowy 1 :
Zobacz również