2017-05-29T11:41:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 16 43.8%
Ostrołęka,

Oni będą odpowiedzialni za kampanię PiS-u w wyborach samorządowych

REKLAMA
fot. facebook.pl/Daniel Milewski
REKLAMA
7
9
13
Mamątow, Czartoryski, Stachacz, Makowiecki, Dobkowski, Skowroński, Szymańska, Giers, Liżewski i Kamiński – oto osoby, które odpowiedzialne będą za kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Ostrołęce, powiecie ostrołęckim i makowskim.

W ubiegłym tygodniu lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości dokonały wyboru osób, które koordynować będą działania związane z kampanią w wyborach samorządowych zaplanowanych na jesień 2018 roku. Przypomnijmy, że w okręgu siedlecko-ostrołęckim kampanią PiS-u pokieruje poseł Daniel Milewski. To jemu właśnie podlegały będą lokalne komitety.

Na czele komitetu obejmującego swoim zasięgiem miasto Ostrołęka stanął Robert Mamątow, przewodniczący komitetu okręgowego. Rolę koordynatora kampanii wyborczej w Ostrołęce powierzono Radosławowi Stachaczowi a w skład komitetu weszli ponadto Grzegorz Makowiecki, Jerzy Grabowski i Wojciech Dobkowski.

Na czele komitetu koordynującego działania w powiatach ostrołęckim i makowskim stanął Arkadiusz Czartoryski, który także pełnił będzie nadzór nad pracami programowymi. Koordynatorem w tej grupie została Ewa Szymańska, wspierać ją będą Michał Giers, Cezary Liżewski i Stanisław Kamiński.

- W Ostrołęce i powiecie PiS świetnie sobie radzi jeśli chodzi o wybory. Trudno nie docenić i nie wykorzystać bagażu doświadczeń zdobytego dotychczas przez funkcjonujących w samorządzie działaczy. Powiewem świeżości i nowym spojrzeniem na całokształt działań a zarazem łącznikiem pomiędzy mną i lokalnym komitetem będzie Michał Skowroński,  – powiedział nam poseł Daniel Milewski.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 11:48 29-05-2017,   -
sukces murowany :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Edward , 12:17 29-05-2017,   -
BRAWO ! Wreszcie jakieś nowe twarze nowe nazwiska nie ubłocone układami i korupcją !
Tak trzymać ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:19 29-05-2017,   -
[quote=Edward ]BRAWO ! Wreszcie jakieś nowe twarze nowe nazwiska nie ubłocone układami i korupcją !
Tak trzymać ? [/quote]
Same nowe :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:52 29-05-2017,   -
W listopadzie 2018 będzie taki tytuł: To oni odpowiadają za przegrane przez PiS wybory.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:40 29-05-2017,   -
Jadnak pis stoi mocno w ostrolece. A puki co nie ma zadnego sensownego kontrkandydata dla kotowsķiego. Chodciaz Nieudolnosc i hipokryzja lokalnych struktur jest pis jest zbyt mocno zauwazalna wiec szykuje sie ciekawa rozgrywka
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:48 29-05-2017,   -
prezydent sam z siebie jest słabym kandydatem
odpowiedz   •   oceń :  
~Ostroleka w ruinie , 14:52 29-05-2017,   -
Ten Giers to syn aparatczyka z sld co kręci lody z synem wiceprezydenta?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:42 29-05-2017,   -
Skowroński ok, nowa twarz, ale reszta to resortowe dzieci, dyrektorzy i pracownicy UM.
odpowiedz   •   oceń :  
~obserwator , 18:02 29-05-2017,   -
PiS przegra te wybory, sami nieudolni zawodowi dyrektorzy, nie znają się na niczym, jedyne co mają opanowane do perfekcji to sztukę wzajemnego poklepywania się po plecach i wycinanie każdego kto odważy się na jakąkolwiek krytykę. Ciasne i zakompleksione persony, pielęgnujące syndrom oblężonej twierdzy. Przerżnęliście społeczny kapitał, z takimi miernotami w "komitecie" sami się dobijecie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:08 29-05-2017,   -
Dobra zmiana ! W końcu powiat zostanie odbity przez PiS z takimi koordynatorami to prezydentów burmistrzów i wójtów wszędzie wybiorą! A mandatów radnych zdobędą z 90%.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:41 29-05-2017,   -
[quote=obserwator ]PiS przegra te wybory, sami nieudolni zawodowi dyrektorzy, nie znają się na niczym, jedyne co mają opanowane do perfekcji to sztukę wzajemnego poklepywania się po plecach i wycinanie każdego kto odważy się na jakąkolwiek krytykę. Ciasne i zakompleksione persony, pielęgnujące syndrom oblężonej twierdzy. Przerżnęliście społeczny kapitał, z takimi miernotami w "komitecie" sami się dobijecie.  [/quote]
Kto wygra? Jest ktoś inny? Kto?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:40 29-05-2017,   -
[quote= ][quote=obserwator ]PiS przegra te wybory, sami nieudolni zawodowi dyrektorzy, nie znają się na niczym, jedyne co mają opanowane do perfekcji to sztukę wzajemnego poklepywania się po plecach i wycinanie każdego kto odważy się na jakąkolwiek krytykę. Ciasne i zakompleksione persony, pielęgnujące syndrom oblężonej twierdzy. Przerżnęliście społeczny kapitał, z takimi miernotami w "komitecie" sami się dobijecie.  [/quote]
Kto wygra? Jest ktoś inny? Kto? [/quote]
na pewno będą, nie bójcie się chłopcy :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:48 29-05-2017,   -
[quote= ][quote= ][quote=obserwator ]PiS przegra te wybory, sami nieudolni zawodowi dyrektorzy, nie znają się na niczym, jedyne co mają opanowane do perfekcji to sztukę wzajemnego poklepywania się po plecach i wycinanie każdego kto odważy się na jakąkolwiek krytykę. Ciasne i zakompleksione persony, pielęgnujące syndrom oblężonej twierdzy. Przerżnęliście społeczny kapitał, z takimi miernotami w "komitecie" sami się dobijecie.  [/quote]
Kto wygra? Jest ktoś inny? Kto? [/quote]
na pewno będą, nie bójcie się chłopcy :) [/quote]
No to dawaj tą ekipę.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 11:48 29-05-2017,   -
sukces murowany :)
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również