2017-03-29T10:17:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 10 70%
Ostrołęka,

Opublikowano krótką listę wykonawców nowej Elektrowni Ostrołęka C

REKLAMA
REKLAMA
7
3
1
Spółka celowa Elektrownia Ostrołęka opublikowała listę koncesjonariuszy, który mogą otrzymać zaproszenie do dialogu konkurencyjnego w sprawie budowy nowego bloku o mocy 1000 MW.

Wybrani do dialogu konkurencyjnego koncesjonariusze to China Power Engineering Consulting Group, Konsorcjum: Doosan Heavy Industries and Construction, Mostostal Warszawa, Acciona Industrial, Konsorcjum: GE Power, Alstom Power Systems S.A.S., Konsorcjum: Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH, Mitsubishi Hitachi Power Systems Ltd., Konsorcjum: Polimex-Mostostal, Rafako.

Wybrane podmioty muszą do 10 kwietnia dostarczyć dokumentację potwierdzającą spełnienie warunków do udziału w przetargu oraz o braku podstaw do wykluczenia.

Dokumentację wstępną złożyły jeszcze dwie firmy: China Chengdu Engineering oraz Harbin Electric International Company. Pierwsza z firm ma szansę na udział, pod warunkiem, że któryś z pięciu podmiotów nie złoży stosownej dokumentacji, zaś druga firma ostatecznie odpadła, ponieważ złożona dokumentacja sporządzona została w jeżyku angielskim, a nie w języku polskim, jak to było wymagane.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~aaaa , 12:37 29-03-2017,   100%
"w jeżyku angielskim" poprawcie
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~aaaa , 12:37 29-03-2017,   100%
"w jeżyku angielskim" poprawcie
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również