Ostrołęka, 06 kwietnia 2017, 18:09

Ostrołęka: Kolizja z udziałem autobusu na ulicy Steyera [ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
0
0
8
Około godziny 17:00 doszło dziś do kolizji z udziałem autobusu. W wyniku zderzenia uszkodzone zostały trzy pojazdy. W jednym z aut podróżowało około 2 letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 kwietnia około godziny 17:00. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się kierowca mazdy, za nim stanęła kierująca audi ale już kierowca autobusu nie zdążył wyhamować i uderzył w tył niemieckiego auta, które z kolei wpadło na pierwszy z pojazdów.

W jednym z aut podróżowała rodzina z około 2,letnim dzieckiem. Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Dokładne okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

- Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem. W chwili zdarzenia na drodze panowały trudne warunki atmosferyczne. Pamiętajmy, że w takich warunkach droga hamowania się wydłuża - mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~KtoKto , 20:33 06-04-2017,   -
Gdyby kierowca autobusu nie rozmawiał z uroczą pasażerką to by nie było dzwona.
odpowiedz   •   oceń :  
~QrP , 20:35 06-04-2017,   -
Autobusiarze uważają się za święte krowy i takie są tego efekty.
odpowiedz   •   oceń :  
~x , 22:47 06-04-2017,   -
Jak autobusiarze zaczną przekazywać nagrania z kamer autobusu  na policję z wyczynów drajwerów miastowych to dopiero będzie ubaw.

odpowiedz   •   oceń :  
~Kierowca , 22:59 06-04-2017,   -
To się autobusiarz popisał, no no no....
odpowiedz   •   oceń :  
~do kierowca , 01:28 07-04-2017,   -
Ciekawe jaki z Ciebie bylby autobusiasz jakbys usiadl za kierownice i mial jezdzic takim sprzetem. Na pierwszym przystanku musieliby Ciebie wyciagac z wozu cwaniaku. Pomysl zanim cos napiszesz i troche szacunku dla tych kierowcow.
odpowiedz   •   oceń :  
~maniek , 05:11 07-04-2017,   -
Westa sie zarobote cymbaly
odpowiedz   •   oceń :  
~QrP , 07:44 07-04-2017,   -
A jakby kierowcy przekazali nagrania z kamer co wyczyniają autobusiarze to dopiero byłby ubaw. Kij ma dwa końce, a droga jest publiczna nie własnością kierowców zawodowych. Kiedy wy to wreszcie pojmiecie jazdaki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:51 07-04-2017,   -
Trzeba się naprawdę postarać, by autobusem jadącym z prędkością jak w ostrołęckim MZK wjechać w kogoś. Pamiętam jak nieraz udało mi się bez większego wysiłku wyprzedzić rowerem te zawalidrogi.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~KtoKto , 20:33 06-04-2017,   -
Gdyby kierowca autobusu nie rozmawiał z uroczą pasażerką to by nie było dzwona.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również