2012-06-17T01:14:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 -
,

Pierwsza w regionie, 116 w Polsce „Mrówka” już otwarta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Najmłodsza „Mrówka” jest w Tobolicach pod Ostrołęką. 16 czerwca otwarto jeden z najpopularniejszych marketów budowlanych w Polsce.

- Na powierzchni 1100 m dostępnych jest ponad 15 tysięcy produktów najlepszych polskich producentów. Mamy najatrakcyjniejsze ceny w regionie. A to co wyróżnia sklepy „Mrówka” na tle konkurencyjnych marketów to produkty wyłącznie polskich producentów - mówi Arkadiusz Tyszka, właściciel salonu „Mrówka” w Tobolicach.

Otwarcie marketu przyciągnęło tłumy klientów, którzy już chwile po godz. 8 wypełniali swoje sklepowe kosze. Dla każdego kto zakupił produkty za kwotę min. 100 zł czekała nagroda niespodzianka. Dodatkowo co godzinę nagradzany był klient z największą kwotą na paragonie. Przygotowano także loterię z nagrodami.

Przed marketem na klientów czekała gorąca przekąska z grilla oraz zimne piwo, a dla najmłodszych mrówki maskotki, klaun oraz stanowisko do malowania twarzy specjalnymi farbami.

Punktualnie o godzinie 10 uroczyście przecięto wstęgę otwierając tym samym największy market budowlany w regionie. Pierwszego cięcia dokonał jeden z klientów, następnie kierownik sklepu, przedstawiciel PSB oraz właściciele - Agnieszka i Arkadiusz Tyszka.

- Cieszę się, że taki market powstał blisko Ostrołęki. Duży asortyment i atrakcyjne ceny sprawiły, że będę zaglądał tu częściej - powiedział nam Andrzej, jeden z pierwszych klientów sklepu.

Mieszczący się w Tobolicach przy ul. Dębowej 1 market „Mrówka” czynny jest od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 18. O aktualnych promocjach można dowiedzieć się na stronie internetowej http://mrowka.com.pl lub z gazetki promocyjnej.


Artykuł sponsorowany.