2017-05-05T17:05:38+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Pijany w sztok wywrócił się na motocyklu a następnie uciekł do lasu

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
1,7 promila wydmuchał w alkomat 55-letni mężczyzna, który wywrócił się na motocyklu i wylądował w rowie. Przed policją pijany motocyklista próbował schować się w lesie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 2 maja około godziny 16:30. O wypadku oficera dyżurnego ostrołęckiej policji poinformowali przypadkowi świadkowie wypadku. Według ich relacji motocyklista na jednym z zakrętów stracił panowanie nad maszyną i wywrócił się upadając na trawę. Mężczyzna przez chwilę leżał na ziemi a gdy wstał, uciekł do pobliskiego lasu.

- Po chwili na miejscu byli już policjanci z ostrołęckiej „drogówki” oraz wydziału patrolowego, którzy szybko odnaleźli w lesie mężczyznę. Okazał się nim około 55 – letni mieszkaniec naszego powiatu. Nie odniósł on w wyniku zdarzenia żadnych poważnych obrażeń. Przeprowadzone badanie trzeźwości szybko dało odpowiedź na pytanie o przyczynę zdarzenia oraz ucieczki. Jego wynik to blisko 1,7 promila alkoholu. Mężczyzna nie posiadał także przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie niebawem za swoje zachowanie przed sądem.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również