2017-03-16T13:53:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Region,

Poszukiwany listami gończymi spowodował po pijanemu kolizję

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
1
0
29-letni mężczyzna poszukiwany kilkoma listami gończymi spowodował po pijanemu kolizję. Alkomat wykazał u niego 3 promile.

We wtorek na ul. Kieleckiej w Radomiu doszło do kolizji drogowej, w której peugeot uderzył w tył pojazdu poprzedzającego. Gdy na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci okazało się, że sprawca kolizji jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u 29-letniego mieszkańca Radomia blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierowca miał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień.

- Jak by tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnych bazach, okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Radomiu oraz Sąd Rejonowy w Jędrzejowie do odbycia kary 3 lata i 10 miesięcy – informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy radomskiej policji.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz odpowie m.in. za spowodowanie kolizji, kierowanie autem po alkoholu i niestosowanie się do orzeczonych zakazów sądowych. Po wykonaniu czynności zostanie przewieziony do aresztu śledczego w celu odbycia zaległej kary pobawienia wolności.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również