2017-09-13T10:11:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Recman świętuje jubileusz w Ostrołęce. Wygraj nagrody [KONKURS]

REKLAMA
0
0
18 września marka Recman obchodzi trzecią rocznicę otwarcia salonu w Ostrołęce. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Sienkiewicza 55, czeka niespodzianka – na każdego klienta czeka zniżka -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie. Przygotowaliśmy także konkurs!

To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

·        I miejsce: perfumy Black by Recman + upominki
·        II miejsce: perfumy Recman Challenger + upominki
·        III miejsce: elegancki krawat + upominki

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 15 września do godz. 12.00 polubić konkursowy post na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: Na co zwracać uwagę, wybierając garnitur do pracy? Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, a do ich autorów trafią nagrody.

Odpowiedzi udzielamy na naszym profilu na Facebooku: link do konkursu.O Recman

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.