2017-01-30T19:16:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 4 25%
Ostrołęka,

Rusza kolejna edycja Akademii Fotografii OTF

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
1
3
0
OTF rusza z kolejną edycją Akademii Fotografii. Dzięki warsztatom, które poprowadzą znakomici specjaliści, możliwe będzie „doszlifowanie” swoich umiejętności fotografowania, poznać „tricki” stosowane przez profesjonalistów i nauczyć się świadomie korzystać z aparatu.

Wzorem lat ubiegłych, Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne pragnie gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych fotografowaniem do udziału w kolejnej edycji Akademii Fotografii OTF.

Jeśli lubisz fotografować ale uważasz, że Twoim fotografiom czegoś brakuje albo chciałbyś dowiedzieć się co to jest przysłona, ogniskowa, głębia ostrości i jak je wykorzystać w fotografii, pragniesz bardziej świadomie używać aparatu, by Twoje zdjęcia nabrały niepowtarzalnego charakteru, chciałbyś nauczyć się, jak przygotować zdjęcia do wydruku lub publikacji w internecie, ale też poznać fajnych ludzi i dobrze się bawić - ten kurs jest dla Ciebie.

W odróżnieniu od wielu zajęć warsztatowych, które trwają dzień lub kilka dni, Akademia Fotografii OTF trwa cały rok. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie z miesięczną przerwą wakacyjną. Warsztaty prowadzić będzie wielu utalentowanych fotografów, członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Zaplanowano także krótkie plenery, sesje studyjne i zajęcia teoretyczne.

Na koniec edycji uczestnicy mają szansę zaprezentować swoje umiejętności na wystawie fotograficznej, organizowanej na zakończenie kursu i otrzymają dyplomy ukończenia kursu. Co ważne, koszt warsztatów to zaledwie symboliczna opłata na rzecz OTF. Łączny koszt warsztatów (za cały rok) to jedynie 100 zł. Zajęcia trwają ok. 2 - 3 godzin (w zależności od potrzeb), w przypadku zajęć plenerowych i studyjnych nieco dłużej. Terminy spotkań zostaną ustalone na pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 27 lutego o godz. 18:00 w zaprzyjaźnionym lokalu Cafe Fusy przy ul. Bernardyńskiej, gdzie również co roku na wystawie można oglądać prace naszych absolwentów.

Zapisy będą prowadzone od 1 lutego 2017 do 24 lutego 2017r. poprzez zgłoszenia mailowe na adres akademia@otf.ostroleka.pl Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona w przypadku dużej ilości chętnych będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Ze względu na pewne ograniczenia w kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również