2017-06-23T19:15:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 50%
Ostrołęka,

SP 10 w Ostrołęce: Dyrektor Grażyna Mierzejewska odchodzi na emeryturę

2
2
1
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 Grażyna Krystyna Mierzejewska odchodzi na emeryturę. Dziś podczas zakończenia roku szkolnego społeczność szkolna, władze samorządowe i zaproszeni goście pożegnali wieloletnią dyrektor tej placówki. Była to uroczystość pełna wzruszeń.

Grażyna Krystyna Mierzejewska była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10 od 1991 roku, czyli od momentu powstania szkoły. W 2016 roku dyrektor Mierzejewska przeprowadziła szkołę przez srebrny jubileusz 25-lecia. Dziś żegnali ją nie tylko uczniowie szkoły, ale także wdzięczni absolwenci, prezydent miasta Janusz Kotowski oraz poseł Arkadiusz Czartoryski.

W swoim przemówieniu dyrektor Grażyna Krystyna Mierzejewska podziękowała za lata współpracy z nauczycielami, uczniami i radą rodziców. Podkreśliła przywiązanie do tradycji chrześcijańskich i patrona szkoły, św. Jana Pawła II. W odpowiedzi wszyscy mówili krótko: będziemy tęsknić. Pod wodzą dyrektor Mierzejewskiej szkoła osiągnęła wiele sukcesów, teraz zaczyna się dla tej placówki nowy etap.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~local , 19:57 23-06-2017,   -
NARESZCIE !!!
Na starość już zaczynała dziwaczeć, a rodziców (dorosłych ludzi) traktowała jak dzieci oszukując i kłamiąc w żywe oczy na forum publicznym.
Ostatnie PODSTĘPNE zaciągnięcie na salę by oglądać publiczne molestowanie seksualne przez prowadzącego było na szczęście ostatnim przegięciem starszej Pani.
Życzę spokojnej emerytury przed tv.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~local , 19:57 23-06-2017,   -
NARESZCIE !!!
Na starość już zaczynała dziwaczeć, a rodziców (dorosłych ludzi) traktowała jak dzieci oszukując i kłamiąc w żywe oczy na forum publicznym.
Ostatnie PODSTĘPNE zaciągnięcie na salę by oglądać publiczne molestowanie seksualne przez prowadzącego było na szczęście ostatnim przegięciem starsz...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również