2017-06-12T19:13:07+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Ostrołęka,

Uczniowie I LO zagrali charytatywnie dla Janka Jankowskiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
0
2
1
Najlepszy komentarz
~Gość, 18:01 13-06-2017,   -
Serdeczne dzieki.
odpowiedz   •   oceń :  
W poniedziałek, 12 czerwca uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego zorganizowali charytatywny koncert z licytacją fantów na rzecz swojego kolegi, absolwenta szkoły, Janka Jankowskiego, walczącego o powrót do zdrowia po tragicznym wypadku drogowym.

Janek Jankowski, absolwent I LO we wrześniu 2015 roku uległ wypadkowi drogowemu, w wyniku którego doznał bardzo poważnego czaszki i mózgu. Po trwającym blisko rok pobycie w szpitalu, Janek wrócił do domu i od tej pory trwa ciągła walka o to, by odzyskał pełnię swojej sprawności. Wysiłki rodziny i bliskich Jaśka nie idą na marne – jego stan znacznie się poprawił, jednak wciąż wymaga on całodobowej opieki, ponieważ nadal przebywa w śpiączce mózgowej.

Z pomocą swojemu szkolnemu koledze ruszyli także uczniowie I LO, którzy przygotowali koncert charytatywny połączony z licytacją zdobytych od sponsorów gadżetów. Na zaimprowizowanej przed szkołą scenie swoje muzyczne i taneczne talenty zaprezentowali uczniowie szkoły. W programie imprezy przewidziano także pokaz sztuk walki oraz ratownictwa medycznego.

Cały uzyskany z licytacji gadżetów dochód przekazany został rodzinie Jaśka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 18:01 13-06-2017,   -
Serdeczne dzieki.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również