2017-12-07T09:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Uczniowie ZSZ nr 1 na „Rajdzie Barbórki” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum szkoły
REKLAMA
0
0
0
Rajd Barbórki jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez dla fanów motosportu w Polsce. Tegorocznym wyścigom na Karowej przyglądała się młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce.

2 grudnia uczniowie klas o profilu mechanik, logistyk i elektryk z ZSZ nr 1 wraz z opiekunem Konradem Damięckim uczestniczyła w 55 Rajdzie Barbórki. Była to „nagroda” za filmy promujące bezpieczeństwo w konkursie organizowanym przez Biuro Bezpieczeństwa Publicznego Departamentu Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na początku wycieczki młodzież miała możliwość zwiedzeniu toru wyścigowego Modlin, gdzie przewidziana była dodatkowa atrakcja a mianowicie uczestnictwo w Odcinku Specjalnym w Modlinie.

- Byliśmy świadkami niesamowitych rajdowych wyczynów, ryki silników, zapach spalonej gumy aż zapierały dech w piersiach. Mieliśmy możliwość spotkania wielokrotnego Mistrza Polski Leszka Kuzaja, którym tym razem nie uczestniczył w rajdzie Barbórki. Następnie po obiedzie czekała nas prawdziwa gratka dla fanów wyścigów samochodowych, a mianowicie uczestnictwo w najbardziej widowiskowym fragmencie Rajdu, czyli OS-ie Karowa. Widowisko było nieziemskie. Byliśmy świadkami jak piąty raz z rzędu udało się wygrać Rajd Barbórki Kajetanowi Kajetanowiczowi. Nikomu do tej pory nie udało się tego osiągnąć. My ze swojej strony gratulujemy Mistrzowi i dziękujemy za tak piękne widowisko jakiego mogliśmy być świadkami – czytamy w relacji z rajdu na oficjalnej stronie internetowej ZSZ nr 1.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.