2018-10-11T10:08:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Polska,

Upominki dla nauczycieli - oryginalne propozycje

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0

Kto powiedział, że prezent na Dzień Nauczyciela musi być taki sam jak zwykle. Oczywiście nie ma nic złego w symbolicznych upominkach, które co roku wręczamy nauczycielom i wychowawcom, ale może tym razem warto byłoby postawić na oryginalność? Jeśli zdecydowanie tego nie widzisz, zostań przy kwiatach i też będzie dobrze. Ale być może jesteś odważnym uczniem albo rodzicem który teraz stwierdził: “No właśnie, trzeba kupić coś fajnego!”. Taki pomysł popieramy i zapewniamy, że nauczyciel będzie zachwycony. No tylko teraz z kolei pojawia się problem, skąd wziąć coś odpowiedniego. Jak znaleźć wyjątkowy, ciekawy prezent, który będzie pasował na tę okazję. Nic się nie martw, zostaw sprawę zawodowcom. Pierwsza liga prezentowa, czyli sklep internetowy MyGiftDNA to miejsce, w którym znajdziesz doskonałe upominki dla nauczycieli. W artykule znajdziesz kilka znakomitych propozycji.

Czasem ciężko jest w zamieszaniu z okazji Dnia Nauczyciela znaleźć chwilę, żeby złożyć dłuższe życzenia i powiedzieć to wszystko, co siedzi w głowie. Przede wszystkim podziękować za cały trud wkładany w pracę, za cierpliwość i zaangażowanie, za ciepło i zrozumienie okazywane na co dzień. Tak pewnie dałoby się wymieniać jeszcze długo, dlatego potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci w przekazaniu tych wszystkich wspaniałych słów swojemu nauczycielowi. Słój życzeń: “Dziękuję Ci” to idealny prezent dla nauczyciela, któremu wiele zawdzięczasz. Pamiętaj, że upominki dla nauczycieli nie muszą być zawsze takie same i nie bój się podarować wyjątkowej osobie wyjątkowego prezentu. Warto dodać, że w sklepie MyGiftDNA jest więcej pięknych słojów życzeń.

zdjecie

Tym razem na wesoło. Jeśli w gronie pedagogicznym Twojej szkoły jest ktoś nie do zatrzymania, kto ma doskonały kontakt z uczniami i ciągle wymyśla najróżniejsze inicjatywy, ten prezent sprawdzi się świetnie. A jeśli na dodatek ta nauczycielka lubi upichcić coś pysznego w wolnych chwilach, to absolutnie nie ma co się dłużej zastanawiać. Odlotowa nauczycielka - deska do krojenia to upominek zabawny, praktyczny i gwarantujemy, że obdarowana osoba bardzo się ucieszy. Będzie miała efektowny gadżet do kuchni, który będzie jej się miło kojarzył z ulubionym uczniem. Takie upominki dla nauczycieli robią naprawdę dobre wrażenie. A po więcej oryginalnych desek do krojenia zapraszamy do MyGiftDNA.

zdjecie

Znasz nauczyciela, który jest wielkim miłośnikiem Stanów Zjednoczonych? Być może odwiedził już USA i teraz planuje kolejne wyjazdy, a może dopiero szykuje się do pierwszej wycieczki? Z pewnością w teorii jest już doskonale wyedukowany i teraz zostało tylko przejść do czynu. Mamy coś, co na pewno bardzo mu się spodoba. Mapa zdrapka USA Travel Map™ to oryginalny upominek, który świetnie wygląda w mieszkaniu i przydaje się podczas planowania kolejnych podróży po Stanach Zjednoczonych. Upominki dla nauczycieli właśnie takie powinny być. Nie tylko piękne, ale też praktyczne i inspirujące. Jesteśmy przekonani, że mapa zajmie honorowe miejsce w mieszkaniu nauczyciela. A jak sprawa wygląda z innymi mapami w sklepie MyGiftDNA? No oczywiście, wybór jest ogromny!

zdjecie

Tego nie może zabraknąć wśród akcesoriów nauczyciela. To tak, jakby piłkarz nie miał stroju na treningu. Trochę tych klas jest, a przecież nie da rady wszystkiego spamiętać. Tutaj sprawdzian w środę, a do domu zadane było wypracowanie, a tam z kolei do domu nie było nic, ale za to sprawdzian w poniedziałek. W jednej klasie najwięcej plusów za aktywność ma Michałek Kowalski, a w drugiej Michałek Nowak. Jeszcze jak na złość obaj tak samo wyglądają. Jednym słowem, bez notatek nie da rady. Dlatego proponujemy świetny prezent na Dzień Nauczyciela. Najlepszy nauczyciel - notatnik grawerowany to praktyczny upominek, z którym obdarowana osoba nie będzie się rozstawać. W sklepie MyGiftDNA pełno jest notatników z oryginalnymi wzorami. To fajne upominki dla nauczycieli, dlatego sprawdź je wszystkie.

zdjecie

Kawa w pracy nauczyciela jest potrzebna tak samo jak dziennik albo tablica w klasie. A jak kawa, to i kubek. Tutaj pomysł na prezent nasuwa się sam. Ale momencik, nie chodzi o to, żeby kupić jakieś pierwsze lepsze naczynie i mieć problem z głowy. Co to to nie! Mamy na myśli raczej taki kubek, który posiada oryginalny nadruk, wygląda unikatowo i codziennie będzie poprawiał nastrój Twojej ulubionej nauczycielce. Najlepsza Pani - personalizowany kubek spełnia wszystkie wymagania i jesteśmy pewni, że będzie towarzyszył jej każdego dnia w pracy. Za każdym razem, gdy będzie z niego korzystać, zrobi jej się bardzo miło. W końcu nie każdy może pochwalić się tytułem najlepszej Pani. W MyGiftDNA nie brakuje kubków z wyjątkowymi wzorami. Sam zobacz!

zdj 5zdjecie

I to by było na tyle. Mało? Oczywiście, że mało. Dlatego nie zatrzymuj się ani na chwilę i ruszaj na dalsze poszukiwania do MyGiftDNA. Znajdziesz tam całe stosy prezentów na Dzień Nauczyciela.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalnedarz imprez
maj 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  1  2