2017-06-24T17:51:10+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

W Ostrołęce trwa zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska Canis

REKLAMA
REKLAMA
0
0
1
W sklepie E.Leclerc trwa zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska „Canis” w Kruszewie. Odbywa się ona od 22 czerwca, jej ostatni dzień przypada jutro. Zbiórce towarzyszy specjalna akcja adopcyjna oraz bezpłatne porady psychologa zwierzęcego.  

W trosce o los czworonożnych przyjaciół, w E.Leclerc odbywa się zbiórka żywności dla zwierząt ze schroniska „Canis” w Kruszewie. Schronisko działa od 2003 roku i obecnie liczba niechcianych psów i kotów wciąż przerasta jego możliwości. Inicjatywa podjęta przez sklep E.Leclerc ma na celu pomoc lokalnemu schronisku i zachęcenie ostrołęczan do odpowiedzialnej adopcji zwierząt.

Oprócz zbiórki, w którą mogą się włączyć wszyscy odwiedzający sklep, E.Leclerc zaaranżował na swoim terenie specjalną przestrzeń na „kącik adopcyjny”. Można tam poznać niektóre psy i koty mieszkające na co dzień w schronisku oraz obejrzeć zdjęcia wszystkich podopiecznych.

W ciągu kilku ostatnich lat akcji, udało się zebrać ponad 5 ton żywności dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką schroniska „Canis”, a wiele z nich znalazło nowy dom. Sukces dotychczasowych edycji udowadnia, że podejmowane działania są potrzebne, a lokalna społeczność chętnie włącza się w inicjatywy na rzecz potrzebujących.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~kkk , 17:18 25-06-2017,   -
Karma wraca!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~kkk , 17:18 25-06-2017,   -
Karma wraca!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również