2017-12-08T18:39:24+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Wolkowe: Bal Andrzejkowo - Mikołajkowy dla osób niepełnosprawnych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
2 grudnia w sali bankietowej „Coloseum" w Wolkowych odbył się IV „Bal Andrzejkowo - Mikołajkowy" dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Impreza została zorganizowana przy współpracy Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku z Urzędem Miejskim w Myszyńcu, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Gminną Administracją Placówek Oświatowych, Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Myszyńcu.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Na wstępie głos zabrał Burmistrz Myszyńca- Pan Bogdan Glinka oraz kierownicy placówek współorganizujących bal. W trakcie balu wszyscy mieli okazję brać udział w zabawach i wróżbach, przygotowanych przez pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Myszyńcu. Gościom na początku zostały rozdane kotyliony z numerami, przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy. W trakcie zabawy każdy miał za zadanie odnaleźć swoją parę z takim samym numerem. Całą imprezę poprowadził Dj Paweł Bryszewski.

O godzinie 14.00 został podany obiad, którego fundatorem byli Państwo Krystyna i Roman Popiołkowie. Na stołach zagościły ciasta, które były przygotowane przez pracowników w/w placówek oraz rodziców osób niepełnosprawnych biorących udział w balu. Sponsorami byli również: pan Mirosław Rydel (owoce) oraz pan Mirosław Deptuła (ciasto).

Około godziny 15.30 przyjechał Mikołaj w towarzystwie Mikołajek, który wręczył uczestnikom paczki.

W balu wzięło udział 160 osób, w tym 100 osób niepełnosprawnych. Zabawa była bardzo udana, wszyscy byli bardzo zadowoleni i w radosnych nastrojach wrócili do domu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.