2018-01-15T10:50:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Powiat ostrołecki,

Wypadek na ulicy Ostrołęckiej w Łysych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Łyse
REKLAMA
1
0
0
W niedzielę, 14 stycznia na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Za kierownicą obu pojazdów siedzieli kierowcy z województwa podlaskiego.

Do wypadku doszło około godziny 15:30. W zdarzeniu udział brały dwa auta osobowe – vw i bmw, oba na tablicach rejestracyjnych z województwa podlaskiego. Według wstępnych policyjnych ustaleń, około 30-letnia kobieta kierująca vw wyjeżdżając z ulicy Chętnika nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw, około 63-letniemu mężczyźnie jadącemu ulicą Ostrołęcką.

- Kierujący uczestniczący w kolizji byli trzeźwi. Sprawczyni ukarana została mandatem a do jej konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Mimo, że całe zdarzenie wyglądało dość poważnie, a mniejsze z aut zostało doszczętnie rozbite, żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz usuwaniu skutków zdarzenia uczestniczyły dwa zastępy strażackie. Za udostępnienie zdjęć dziękujemy strażakom ochotnikom z OSP w Łysych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.