2018-06-02T09:49:15+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek pod Łysymi. Z rozbitej ciężarówki wypadło na jezdnię kilka ton kruszywa

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Rzetelny, 16:47 02-06-2018,   -
Wypadek miał miejsce około godziny 20:00. To tak gwoli ścisłości rzetelności podawanych informacji na eOstroleka.pl
odpowiedz   •   oceń :  
W piątkowe popołudnie w miejscowości Piątkowizna (gmina Łyse) doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierujący ciężarówką 35-latek stracił panowanie nad autem w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok a z naczepy wysypało się na jezdnię kilka ton kruszywa.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 czerwca około godziny 16:30 na lokalnej drodze między Piątkowizną a Łączkami. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym 35-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na prawe pobocze a następnie, próbując opanować auto  wykonał gwałtowny manewr kierownicą i w efekcie tego doprowadził do zdarzenia. Ciężarówka wywróciła się na bok w poprzek jezdni. Z naczepy wysypało się kilka ton kruszywa.

- Na miejsce wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, okazało się jednak, że kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Za spowodowaną kolizję mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 250 złotych, zaś do jego konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do działań związanych z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz usuwania jego skutków zadysponowano trzy zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz dwie jednostki OSP Łyse.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Rzetelny, 16:47 02-06-2018,   -
Wypadek miał miejsce około godziny 20:00. To tak gwoli ścisłości rzetelności podawanych informacji na eOstroleka.pl
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.