2016-12-30T14:01:13+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Region,

Wypadek przy Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej

fot. policja.pl
0
0
0
Przy ulicy Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Do szpitala trafiła poszkodowana 73-letnia mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Sprawcą wypadku był 80-letni senior kierujący renault scenic.

Policjanci wstępnie ustalili, że około godz. 11.00 przy ul. Sikorskiego 80-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierując Renault Scenic podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa BMW którym kierował 29-letni ostrowianin. Kierowcy byli trzeźwi. Do Szpitala przewieziono 73-letnią pasażerkę Renault Scenic. Dalsze czynności wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

- Apelujemy do kierowców szczególnie seniorów o ostrożną jazdę. Przed włączeniem się do ruchu lub wykonaniem jakiegokolwiek manewru upewnijmy się czy nie nadjeżdżają auta. Jeżeli przed zaplanowanym wyjazdem samochodem źle się czujemy zrezygnujmy z kierowania autem. Gorsze samopoczucie wpływa na szybkość reakcji co może doprowadzić do tragicznych skutków. Wówczas poprośmy znajomych, rodzinę o zawiezienie - informuje st.sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również