2017-10-17T14:53:57+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Zabójstwo w Piątnicy

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
28-letni Paweł O. jest podejrzany o zabójstwo, do którego doszło 13 października br. w Piątnicy k. Łomży. Podejrzany miał zadać ofierze ciosy siekierą w głowę. Paweł O. trafił do aresztu na najbliższe trzy miesiące.

- Prokuratura Okręgowa w Łomży prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa dokonanego w dniu 13 października 2017 roku w Piątnicy. W sprawie zatrzymano 28-letniego Pawła O. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany zadał ofierze ciosy siekierą w głowę. Przeprowadzone oględziny i sekcja zwłok wykazały pięć ran rąbanych głowy co spowodowało wykrwawienie i zgon pokrzywdzonego. Sąd rejonowy w Łomży na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego w dniu 16 października 2017 roku areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Ustalane są przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ofiarą jest ojciec podejrzanego Pawła O. Syn miał zadać mu ciosy siekierą, a następnie sam zadzwonić na policję. Zamordowany mężczyzna miał 58 lat.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.