2017-10-17T14:53:57+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Zabójstwo w Piątnicy

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
28-letni Paweł O. jest podejrzany o zabójstwo, do którego doszło 13 października br. w Piątnicy k. Łomży. Podejrzany miał zadać ofierze ciosy siekierą w głowę. Paweł O. trafił do aresztu na najbliższe trzy miesiące.

- Prokuratura Okręgowa w Łomży prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa dokonanego w dniu 13 października 2017 roku w Piątnicy. W sprawie zatrzymano 28-letniego Pawła O. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany zadał ofierze ciosy siekierą w głowę. Przeprowadzone oględziny i sekcja zwłok wykazały pięć ran rąbanych głowy co spowodowało wykrwawienie i zgon pokrzywdzonego. Sąd rejonowy w Łomży na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego w dniu 16 października 2017 roku areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Ustalane są przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ofiarą jest ojciec podejrzanego Pawła O. Syn miał zadać mu ciosy siekierą, a następnie sam zadzwonić na policję. Zamordowany mężczyzna miał 58 lat.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również