2010-11-26T23:14:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
,

Zaginęła 9-letnia Czeszka. Policja szuka jej w Polsce - mogła zostać porwana

REKLAMA
Anna Janatkova
REKLAMA
0
9-letniej Czeszki, Anny Janatkovej, poszukuje tamtejsza policja. Zwróciła się w tej sprawie także do polskich policjantów.

Biuro SIRENE Czechy zwróciło się do Wydziału Koordynacji Poszukiwań Międzynarodowych BMWP KGP z prośbą o rozpropagowanie informacji o zaginionej 9-letniej obywatelce Czech. Jak informuje strona czeska, pomimo intensywnych poszukiwań dziewczynki, do tej pory nie udało się ustalić jej miejsca pobytu. Policja czeska nie wyklucza, że dziewczynka mogła zostać porwana i przebywa na terytorium Polski.

Dziewczynka zaginęła 13 października w Pradze. Ostatni raz widziano ją, gdy wracała ze szkoły.

Dziewięciolatka ma ok. 120-125 cm wzrostu, waży 20 kg. Jest szczupła, ma niebieskie oczy i długie, opadające na ramiona blond włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę z biało-czerwonym paskiem, o długości poniżej pleców, wełniany sweter z czerwonymi guzikami, z rękawami długości 3/4, pod swetrem miała żółtą koszulkę z aplikacją z koralików w kształcie misia. Miała też na sobie spodnie typu dżins koloru granatowego, czarne buty, chustkę typu arafatka koloru fioletowo-czarnego i kolczyki w kształcie kropli z białego złota z małym kamykiem w środku.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o dziewczynce, mogą dzwonić pod numery alarmowe 997 lub 112.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.