2020-02-01T12:01:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

12-letni Antoś z Ostrołęki toczy walkę o życie. W tej walce liczy się każda minuta, a pomóc może każdy.

REKLAMA
fot. siepomaga.pl
REKLAMA
1
0
3

Guz mózgu – ta diagnoza u 12-letniego Antosia z Ostrołęki wywróciła życie całej rodziny do góry nogami. Rodzice chłopca starają się jak mogą, by ich syn wygrał walkę z chorobą. „Nowotwór chce odebrać nam Antosia, ale my się nie poddamy – walczymy o jego życie!” - mówią rodzice. Wesprzeć tę trudną i dramatyczną walkę może każdy. Zobaczcie, jak to zrobić.

 
Antoś – dziś 12 letni chłopiec zmaga się z chorobą od czasu, gdy miał zaledwie 3 latka. Wtedy wykryto u niego nowotwór. Wtedy też zaczęła się dramatyczna walka o jego życie. Obecnie stan chłopca jest bardzo poważny – musi jak najszybciej przejść kosztowną operację, na którą rodzina zbiera fundusze za pośrednictwem portalu www.siepomaga.pl
 
Wiele razy nasi Czytelnicy pokazywali, że mają wielkie serca i swoim pięknym gestem przyczyniali się do sukcesu w przeróżnych akcjach. Wierzymy, że i tym razem wspólnymi silami damy radę i uda się zebrać niezbędną na leczenie Antosia kwotę. W pierwszych godzinach trwania zbiórki do skarbonki przeznaczonej dla Antosia wpłynęło ponad 66 tysięcy złotych – potrzebne jest 200 000 zł!
 
Warto wspomnieć, że rodzice chłopca dotychczas samodzielnie starali się toczyć bój o życie synka. Tym razem jednak czas goni, liczy się każda chwila. Chłopiec musi jak najszybciej przejść skomplikowaną, a co za tym idzie kosztowną operację, której przeprowadzenia podjęli się lekarze z  Tubingen.
 
„Antoś zakwalifikował się do leczenia w Tubingen – klinice, gdzie ratuje się dzieci z najcięższymi przypadkami nowotworów mózgu… Profesor Schumann to specjalista od przypadków beznadziejnych, robi operacje guzów, położonych nawet w newralgicznych miejscach. U Antka to kolejna wznowa, a lokalizacja guza jest bardzo trudna… Co więcej -  klinika w Tubingen posiada rezonans śródoperacyjny, dzięki czemu sprawdza efekty operacji od razu. Niestety żadna polska placówka nie dysponuje takim sprzętem.
 
Antoś dostanie w Tubingen największą szansę na życie, za operację musimy jednak zapłacić… To cena za życie naszego dziecka! Z przerażeniem patrzymy na kolejną kartkę z kalendarza… Czas nam się kończy… Życie naszego dziecka skończyć się nie może! Prosimy o Twoją pomoc, by ratować Antosia.” - apelują na profilu siepomaga rodzice Antosia.
 
Więcej o akcji dedykowanej dzielnemu chłopczykowi z Ostrołęki przeczytacie w serwisie www.siepomaga.pl/Antoś Antośkiewicz
 
 
 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Piotrm, 19:25 01-02-2020,   100%
czemu nie można komuś za darmo po prostu życia uratować skoro się da?
odpowiedz   •   oceń :  
~znafca, 20:43 01-02-2020,   100%
do Piotrm - nie ma czegoś takiego jak 'za darmo' - wszytko ma swój koszt. Personel medyczny nie pracuje za darmo, sprzęt medyczny nie kosztuje 0...przypadek tego chłopaka to tragedia (chodzi do szkoły z moją córką), sam wpłaciłem ile mogłem i jeśli ktoś może sobie odmówić paczki papierosów czy wyjścia do kina niech to zrobi, każda złotówka się liczy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:48 01-02-2020,   43%
ja już wpłaciłem, a kościół ile wpłacił ??
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4