eOstroleka.pl
Ostrołęka,

18-lecie Stowarzyszenia Monar w Lipiance [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5748
zdjecie 5748
fot. UM w Ostrołęcefot. UM w Ostrołęce
REKLAMA

Stowarzyszenie Monar Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Lipiance świętowało 18-lecie powstania. To było wyjątkowe wydarzenie dla kierownika ośrodka Mariusz Kowarski i jego zespołu.

 
Placówka istnieje od 2001 roku i zajmuje się kompleksowym leczeniem uzależnienia od substancji psychoaktywnych: narkotyków, leków, innych środków zmieniających świadomość. Obecnie w Lipiance przebywa blisko trzydziestu uzależnionych, którzy przechodzą terapię i chcą powrócić na właściwe tory.
 
Podczas spotkania Miasto Ostrołęka reprezentował wiceprezydent Maciej Kleczkowski. Na jego ręce kierownik ośrodka Mariusz Kowarski przekazał podziękowania dla prezydenta Ostrołęki Łukasz Kulik za to, że bezinteresownie pomaga i ofiaruje cząstkę siebie, tym którzy tego potrzebują.
 
Podczas 18-lecia Monaru w Lipiance nie zabrakło wielu wydarzeń towarzyszących oraz goście specjalnych z ośrodków z różnych zakątków Mazowsza, a nawet kraju.
 
 
 
 
źródło: Urząd Miasta w Ostrołęce

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Wydarzenia
×