eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

23-latek przygniótł nastolatka autem do ściany sklepu i uciekł.

REKLAMA
zdjecie 5193
REKLAMA
zdjecie 5193
Posłuchaj
Do nietypowego zdarzenia z udziałem kierowcy i pieszego doszło pod jednym ze sklepów w Rzekuniu. Sprawca, który przygniótł do ściany budynku 18-latka, oddalił się z miejsca zdarzenia porzucając auto. W odnalezieniu uciekiniera pomógł pies tropiący.

Do zdarzenia doszło pod jednym ze sklepów przy ulicy Ostrowskiej w Rzekuniu. Jak wynika z policyjnych ustaleń, na parking przy sklepie podjechał młody kierowca, przygniótł do ściany 18-latka, a następnie porzucił auto i uciekł. Poszkodowany nastolatek trafił do szpitala.

Na miejscu już po chwili byli funkcjonariusze z KMP w Ostrołęce, którzy wraz z dzielnicowymi posługując się psem tropiącym odnaleźli sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Sprawdzenie mężczyzny w policyjnych systemach pozwoliło na ustalenie, że nie ma on prawa jazdy. Od zatrzymanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5  6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×