eOstroleka.pl
Region,

37 i 41-latek wpadli z narkotykami. Mieli ponad kilogram amfetaminy

REKLAMA
zdjecie 3698
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3698
Posłuchaj
Ponad kilogram amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Wyszkowa. Do sprawy zatrzymano 37 i 41-latka. Wpadli przypadkiem, bo wystraszyli się funkcjonariuszy patrolujących okolice parkingów na jednym z wyszkowskich osiedli.

Policjanci z wydziału prewencji wyszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 41 lat, podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło w czwartek wieczorem na terenie Wyszkowa. Mężczyźni siedzący w samochodzie na parkingu na widok policyjnego patrolu nagle gwałtownie ruszyli. Policjanci postanowili sprawdzić co spowodowało taką nerwową reakcję. Podczas kontroli pojazdu i osób mundurowi znaleźli paczkę z białym proszkiem zawiniętym folią. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to ponad kilogram amfetaminy.

Na bazie zgromadzonych w sprawie materiałów młodszemu z mężczyzn przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×