eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

40-latek przedłużył sobie wolne od odbywania kary. W powrocie za kratki pomogli mu ostrołęccy policjanci

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5807

40-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie wrócił na czas do zakładu karnego, gdzie odbywał zasądzoną wyrokiem karę pozbawienia wolności. Ukrył się na terenie gminy Kadzidło, co nie umknęło uwadze ostrołęckich policjantów. Dziś rano mężczyzna został zatrzymany i wkrótce ponownie trafi za kratki.

Do zatrzymania 40-latka, który samowolnie wydłużył sobie przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności doszło dziś rano na terenie gminy Kadzidło.

Po uzyskaniu informacji, że 40 - latek nie powrócił z przerwy w odbywaniu kary do jednego z Zakładów Karnych na terenie naszego kraju policjanci przystąpili do działania szybko ustalając miejsce jego przebywania. Akcja jego zatrzymania miała miejsce dziś rano, mężczyzna był kompletnie zaskoczony.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zatrzymanego 40-latka przewieziono do ostrołęckiej komendy policji, gdzie po niezbędnych czynnościach zostanie on doprowadzony do Zakładu Karnego.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10 dk11 dk12  13
 14  15  16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×