eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Babciu, jakie znasz bajki?” w wykonaniu słuchaczy OUTW [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 1524
O tym, że najlepiej bajki opowiadają babcie wiadomo nie od dziś. Potwierdzeniem na to był spektakl w wykonaniu słuchaczy Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zatytułowany „Babciu, jakie znasz bajki”. Premierowe przedstawienie przyciągnęło do Klubu Oczko tłumy widzów.

Spektakl przygotowany przez słuchaczki z OUTW stanowił swoisty prezent dla najmłodszych mieszkańców Ostrołęki z okazji Dnia Babci i Dziadka. „Babci, jakie znasz bajki?”, to humorystyczne interpretacji najpopularniejszych wierszy, opowiadań czy fraszek na których wychowały się całe pokolenia Polaków.

Aktorzy-seniorzy zaprezentowali m.in. „Kaczkę Dziwaczkę”, „Samochwałę”, „Lokomotywę” czy „Okulary”. Licznie zgromadzona widownia nagradzała każdy z występów gromkimi brawami, a wnuczkowie obserwujący występujące na scenie swoje babcie pękali z dumy widząc z jakim artyzmem wcielają się w swoje role.

Premiera spektaklu odbyła się w piątek, 23 stycznia w Klubie Oczko.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×