eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Brunetki, blondynki...” czyli koncert Jakuba Milewskiego na Dzień Kobiet

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Już po raz kolejny Jakub Milewski, młody ostrołęcki dyrygent przygotował ciekawy prezent dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet. Specjalnie przygotowany program artystyczny składał się będzie z arii i operetek w męskim wykonaniu.

Koncert „Brunetki, blondynki...” odbędzie się we wtorek, 8 marca w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.  Autorski program przygotowany przez Jakuba Milewskiego jest o tyle ciekawy, iż na scenie pojawią się jedynie mężczyźni.

- W końcu w ten dzień nie pozwolimy pracować kobietom, a jedynie zaprosimy je na widownię, aby mogły zrelaksować się słuchając hitów operowych i operetkowych. Żeby moje zaproszenie nie było jednokierunkowe, na koncert zapraszamy wszystkich, w końcu dobrze by było, aby w ten dzień panowie również towarzyszyli swoim damom. Kolejnym atutem programu jest fakt, iż na całym świecie znane są koncerty „Trzech Tenorów”, na ostrołęckiej scenie zaprezentujemy jednak premierowy projekt z udziałem tenora, barytona i basa przy akompaniamencie fortepianu. Dzięki tej konfiguracji zabrzmi wiele hitów z pełnej, męskiej literatury wokalnej, m.in „Ten zegar stary”, „Gdybym był bogaczem”, „O sole mio”, „Wielka sława to żart”, czy „Wy mnie pisali” - aria Oniegina – mówi Jakub Milewski.

Podczas koncertu wystąpią: Emil Ławecki (tenor), Jakub Milewski (baryton), Michał Dembiński (bas) - znany już ostrołęckiej publiczności z koncertu „Najpiękniejsze głosy”. Przy fortepianie zasiądzie Krzysztof Trzaskowski.

8 marca godz. 19:00, Ostrołęckie Centrum Kultury (sala widowiskowa), Wstęp wolny.

Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×