2017-08-18T14:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Cud nad Narwią” z policyjną profilaktyką [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
1
0
0

W minioną sobotę, ostrołęccy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym „Cud Nad Narwią” na plaży miejskiej. Mundurowi rozdawali najmłodszym niebieskie balony, a co najważniejsze – także ulotki propagujące właściwe zachowanie nad wodą i podczas wakacyjnego wypoczynku. Nie zabrakło chętnych do wspólnych zdjęć i „zwiedzania” policyjnego radiowozu.

Ostrołęccy policjanci zajmujący się na co dzień profilaktyką, wzięli udział w sobotnie popołudnie w festynie „Cud Nad Narwią” zorganizowanym na Plaży Miejskiej w Ostrołęce. Mundury i sprzęt policyjny przyciągał uwagę szczególnie najmłodszych, ale nie zabrakło również młodzieży, czy też ostrołęckich seniorów. Profilaktyka w tym dniu skierowana była do osób w każdym wieku. Najmłodsi cieszyli się z możliwości obejrzenia od wewnątrz policyjnego radiowozu. Czekała na nich niespodzianka w postaci niebieskich balonów, a także kolorowanek i książeczek z ilustracjami obrazującymi bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku. Nieco starsi otrzymali od policjantów ulotki dot. bezpieczeństwa nad wodą. Pełnoletnim mieszkańcom Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wręczano ulotki propagujące trzeźwość, właściwe zachowania na drodze i przestrzegające przed oszustami. Seniorzy szczególnie cieszyli się z ulotek zawierających informacje nt. oszustw na wnuczka, czy też na policjanta. Nie zabrakło również informacji o naborze do służby w Policji. Można było porozmawiać z policjantami w luźnej i miłej atmosferze, z czego wiele osób skorzystało.

Zachęcamy do poważnego podejścia do tematyki poruszanej przez policjantów w ramach działań profilaktycznych. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do różnego rodzaju przepisów oraz zakazów może uchronić nas od tragedii.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń