eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Czytanie Norwida 2016” w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7380
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 7380
W II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce odbyło się dziś czytanie wierszy Cypriana Kamila Norwida. Ten wybitny poeta jest patronem tzw „małego ogólniaka”.

Do udziału w akcji „Czytanie Norwida 2016” zaproszono m.in. prezydenta Ostrołęki, Janusza Kotowskiego czy dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Wiolettę Nowicką-Masztalerz. Zaproszeni goście zaprezentowali uczniom wybrane przez siebie wiersze autorstwa Norwida a po przeczytaniu każdego z nich odbyła się krótka dyskusja przesłaniem autora połączona z interpretacją.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×