eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Tydzień Przedsiębiorcy”: O elektronicznych formach rozliczeń ze „skarbówką” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6509
zdjecie 6509
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zorganizował cykl spotkań i szkoleń dla osób prowadzących działalność gospodarczą, podczas których poruszono wiele istotnych tematów. „Tydzień Przedsiębiorcy” spotkał się ze sporym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. Jednym z tematów omawianych podczas kilkudniowych spotkań były innowacyjne metody elektronicznych form rozliczenia z Administracją Podatkową.

Spotkania i szkolenia organizowane przez ZUS w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbywały się m.in. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. Podczas spotkań specjaliści z ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy, Narodowego Funduszu Zdrowia czy Urzędu Miasta, prowadzili prelekcje dotyczące problemów i rozwiązań dla osób prowadzących działalność gospodarczą czy pracujących na stanowisku głównego księgowego lub w dziale kadr.

Jednym z prelegentów podczas czwartkowego spotkania był Jerzy Kwiatkowski, naczelnik ostrołęckiej „skarbówki”, który zaprezentował licznie zgromadzonym słuchaczom innowacyjne formy elektronicznego rozliczenia przedsiębiorcy z Administracją Podatkową.

Mnogość tematów i wysoki poziom wiedzy przekazywanej podczas cyklu szkoleń sprawił że „Tydzień Przedsiębiorczości” spotkał się ze sporym zainteresowaniem wśród uczestników. Organizatorzy już zapowiadają kolejne tego typu akcje. Będziemy o nich szeroko informowali na łamach naszego serwisu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
×