eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Warto żyć” - program profilaktyczny Adama Wołosza [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7601
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7601
Około 300 uczniów ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w koncercie profilaktycznym zorganizowanym pod hasłem „Warto żyć”. Podczas występu Adam Wołosz znany z zespołów Coorp czy Droga na Ostrołękę opowiedział poprzez zawarte w muzyce jego przesłanie dotyczące uzależnień i walki z nałogami.

„Warto żyć” to autorski projekt Adama Wołosza, poprzez który muzyk chce dotrzeć szczególnie do młodzieży wchodzącej w świat dorosłych i stojącej często przed życiowym wyborem. Artysta otwarcie mówiący o swoim uzależnieniu chce w ten sposób, poprzez muzykę z pogranicza rocka i poezji śpiewanej, przestrzec młodych ludzi przez zgubną wolnością i radością jaką dają narkotyki czy alkohol.

- W moim programie pragnę młodym ludziom przekazać alternatywę do życia jakie często jest lansowane w innych rodzajach muzyki, czy też bezpośrednio w środowiskach młodych ludzi. Alternatywę dla alkoholu i narkotyków. Zawarte w programie utwory to moje osobiste przeżycia, które były inspiracją do ich napisania. Celem programu jest zaszczepienie w młodzieży pasji muzycznej, pokazanie poprzez dzielenie się własnymi przeżyciami, prawdziwego oblicza uzależnienia i zachęta do życia z pasją – tak o swoim programie mówi Adam Wołosz.

Koncert odbył się na hali im. Arkadiusza Gołasia a patronat nad akcją objął prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski.
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×