eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Wieczór w Arce” z Katarzyną Enerlich [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 1255
Gościem wczorajszego „Wieczoru w Arce” była Katarzyna Enerlich, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. Pisarka prezentowała swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Prowincja pełna snów”.

Podczas spotkania ze swoimi czytelnikami autorka opowiadała m.in. o swoim dzieciństwie, twórczości, zamiłowaniu do Mazur i Kurpiowszczyzny oraz o swojej najnowszej powieści zatytułowanej „Prowincja pełna snów”. Spotkanie z autorką było dla jej fanów doskonałą okazją do zdobycia dedykacji na jej książkach, które można było także zakupić.

Katarzyna Enerlich jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Jako zaledwie 12-latka zadebiutowała swoim autorskim artykułem o Mrągowie w magazynie „Płomyk”. Jest autorką 13 powieści, współautorką 4 antologii poetyckich.

Spotkanie z Katarzyną Enerlich odbyło się w czwartek, 19 marca w ramach „Wieczoru w Arce” w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.

REKLAMA
zdjecie 1255
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×