eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

96 Dębów Pamięci w Łęgu Starościńskim

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
96 Dębów Pamięci zostanie posadzonych w Łęgu Starościńskim. Dęby będą symbolizowały ofiar katastrofy Smoleńskiej oraz 71. rocznicę mordu Katyńskiego.

Uroczystość patriotyczno-religijna odbędzie się 16 kwietnia. Biskup łomżyński Stanisław Stefanek o godz. 17 odprawi uroczystą mszę św. w intencji Ojczyzny. O godz. 18 rozpocznie się sadzenie dębów.

Na sobotnią uroczystość zapraszają proboszcz kościoła pw. Miłosierdzia Bożego i parafianie z Łęgu Starościńskiego.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×