Adwokat z Ostrołęki aresztowany! Szokujące zarzuty

- Prowadzone jest postępowanie przygotowawcze przeciwko adwokatowi, prowadzącemu indywidualną praktykę adwokacką w Ostrołęce. Wymieniony ma status podejrzanego, przedstawiono mu zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad partnerką. Do zdarzenia dochodziło w okresie od 2013r. do lipca 2018r. w Ostrołęce - informuje ostrołęcka prokuratura.
Poznaliśmy także szokujące fakty dotyczące feralnej nocy.
- W nocy z 10 na 11 lipca 2018r. mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu dotkliwie pobił kobietę przy użyciu metalowego przedmiotu, czym spowodował u niej obrażenia ciała powodujące chorobę realnie zagrażającą życiu. Pokrzywdzona obecnie przebywa w szpitalu. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - czytamy w komunikacie.
Postanowieniem z dnia 13 lipca 2018r. Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Trwa XLVII sesja Rady Powiatu w Ostrołęce [TRANSMISJA NA ŻYWO]
Uważaj, co publikujesz! Mariusz P. stanie przed sądem za TEN wpis
Będzie kontrola w MZOS-TiIT w Ostrołęce? Interweniuje wicemarszałek Sejmu
Wzrost wynagrodzeń będzie przyspieszał? [WIDEO]
Radna apeluje o remont ulicy. "Pamięta ona czasy budowy Zakładów Celulozowych i Elektrowni"
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
22