eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Akcja służb ratunkowych pod Dylewem. Co tam się wydarzyło? [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8232
fot. OSP Dylewofot. OSP Dylewo
REKLAMA
zdjecie 8232
Posłuchaj

W nocy z soboty na niedzielę doszło do nietypowego incydentu na drodze krajowej nr 53 w okolicach miejscowości Dylewo. Na miejscu konieczna była interwencja straży pożarnej oraz policji. Zdarzenie nie miało cech kolizji i zakończyło się bez osób poszkodowanych.

Do incydentu doszło w godzinach nocnych na trasie łączącej Ostrołękę z Mazurami, za miejscowością Dylewo w kierunku Kadzidła

Na miejsce skierowano odpowiednie służby. W działaniach brał udział zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dylewie oraz funkcjonariusze policji. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca incydentu, co było kluczowe dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza w trudnych zimowo-nocnych warunkach.

Jak wynika z informacji, którą otrzymaliśmy od oficera prasowego ostrołęckiej policji, w aucie osobowym doszło do awarii, która całkowicie unieruchomiła pojazd.

Działania policjantów i strażaków polegały na zabezpieczeniu drogi do czasu, gdy na miejsce dotarła ekipa pomocy drogowej z lawetą, na które można było odholować auto w bezpieczne miejsce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×