eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Akordeon, pasja i lato – Rzekuń zaprasza na muzyczną ucztę w tężni solankowej

REKLAMA
zdjecie 7415
REKLAMA
zdjecie 7415
Posłuchaj

Już w najbliższą niedzielę, 20 lipca o godz. 18:00, Tężnia Solankowa znów wypełni się dźwiękiem, emocjami i niezwykłą energią. Wszystko za sprawą kolejnego wyjątkowego wydarzenia z cyklu letnich koncertów – tym razem na scenie pojawi się Robert Prusiński z widowiskowym Accordion Show!

To nie będzie zwykły koncert. Przed publicznością wystąpi artysta, który potrafi zaczarować akordeon, wydobywając z niego brzmienia pełne pasji, precyzji i niesamowitej dynamiki. Prusiński znany jest z energetycznych aranżacji, perfekcyjnej techniki oraz niezwykłej charyzmy scenicznej – jego występy to muzyczna uczta, która angażuje wszystkie zmysły.

W programie wieczoru znajdą się nie tylko wybitne utwory akordeonowe, ale także niespodzianki, które z pewnością zaskoczą i zachwycą publiczność. Magiczna sceneria tężni, dźwięki niosące się wśród szumu solanki i letnia atmosfera stworzą niepowtarzalny klimat, idealny na spędzenie niedzielnego popołudnia w gronie rodziny i przyjaciół.

Organizatorzy zapraszają wszystkich – niezależnie od wieku – do wspólnego celebrowania muzyki na żywo. Wstęp wolny!

Nie przegapcie tego wydarzenia!

  • Tężnia Solankowa
  • Niedziela, 20 lipca
  • Godzina 18:00

Zabierzcie ze sobą bliskich i pozwólcie, by muzyka wypełniła Wasze serca!

Źródło: eOstrołęka.pl/Urząd Gminy w Rzekuniu

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×