eOstroleka.pl
Ostrołęka, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Aktywne plażowanie, czyli Runmageddon w Ostrołęce. Wygraj możliwość startu!

REKLAMA
zdjecie 4610
fot. Runmageddonfot. Runmageddon
REKLAMA

Wakacje w mieście nie muszą oznaczać nudy – przekonuje organizator największego biegu z przeszkodami w Polsce. Będzie można się o tym przekonać już 05.08.2023 na Plaży Miejskiej w Ostrołęce, gdzie ponownie zawita Runmageddon.

Będzie to doskonała okazja aby spróbować własnych sił w pokonywaniu przeszkód i zadebiutować w Runmageddonie. Formuły dostępne podczas eventu są w zasięgu właściwie każdej osoby. Wystarczą chęci i odpowiednia motywacja, a nawet jeśli coś przysporzy nam problem na trasie to tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Warto pamiętać, że to nie są zawody i nikt nie walczy o najwyższe miejsce podium. To przede wszystkim doskonała zabawa a przy okazji pewnego rodzaju wyzwanie, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci - zachęca szef eventu – Agata Supeł.

Tak jak wspomniano wyżej – jest to idealny propozycja dla debiutantów, którzy mogą wybrać odpowiednią dla swoich możliwości trasę – INTRO (3km i +15 przeszkód) lub REKRUT (6km i +30 przeszkód).

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych amatorach błotnych eskapad, dla których zostaną przygotowane specjalne trasy w ramach formuł KIDS i JUNIOR, co jest doskonałym pretekstem na wakacyjny wypad z rodziną!

Na terenie miasteczka znajdzie się wiele tematycznych stref i atrakcji, nie tylko dla uczestników wydarzenia ale także dla kibiców i odwiedzających.

Wciąż można dokonywać zapisów online na wydarzenie, poprzez stronę organizatora: www.runmageddon.pl. Zapraszamy!

Runmageddon Ostrołęka. Wystartuj razem z nami

Dla fanów Runmageddonu w Ostrołęce mamy niespodziankę: napisz maila na reklama@eostroleka.pl, a w treści wymień nazwy czterech przeszkód, które w ostrołęckim Runmageddonie były w latach poprzednich. Pierwsze sześć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi, dostanie możliwość startu w tegorocznym Runmageddonie bez opłat!

Dopiszcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ( JML Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrołece, ul. Nasypowa 7 ) w celach konkursowych." oraz imię i nazwisko. Powodzenia!

REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×