2013-01-28T17:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Anonymous Polska: Protest przeciwko wysokim premiom polityków [VIDEO]

REKLAMA
fot. Youtube.com
REKLAMA

Anonymous Polska szykuje kolejną akcję protestacyjną. Tym razem grupa przeciwstawia się wysokim premiom dla polityków. Operacja Troll, odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 lutego. Do działań zaproszeni są wszyscy internauci. Początek o godzinie 20.

Wiadomość o nowej akcji, grupa rozsyłała na skrzynki mailowe wykradzionych adresów. W każdym liście znajdowało się krótkie zaproszenie oraz video z zapowiedzią Operacji Troll.

- Anonymous Polska Wita Zapraszamy do Operacja Troll W czasie, gdy jeden kryzys przychodzi, a drugi odchodzi nasi politycy ciągle mają powody do zadowolenia, każdego roku dają sobie nawzajem premię, która nie jest zależna od żadnych wyników (sukcesów). Ciężko określić ile dokładnie nasz rząd wydaje z naszych podatków na premiowanie samych siebie, ale za całą pewnością można określić pewne minimum: Rok 2012 – p Rok 2012 – premie minimum 42 mln zł? Rok 2011 - 56 milionów złotych? Rok 2008-2010 - 122 miliony złotych? Dlatego jako obywatele powinniśmy zareagować na to złodziejstwo – bo jak inaczej można nazwać wzajemne nagradzanie się pracowników pieniędzmi szefa, gdy on nie wyraził na to zgody? Dlatego wspólnie jako naród mówimy „Stop premiom przyznawanym przez polityków dla polityków" - czytamy w liście grupa.

Wyraź swoje oburzenie niedorzecznym premiom. Spamujemy i trolujemy konta Facebook oraz Twitter naszych polityków.

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska
https://www.facebook.com/pages/Ewa-Kopacz
https://www.facebook.com/KancelariaPrezesaRadyMinistrow
https://www.facebook.com/kppis

Spamujemy i trolujemy również skrzynki Email. Tutorial do spamu skrzynki email tutaj:
http://pastebin.com/3TusxBC8


Lista adresów Email:

biuro@platforma.org
kontakt@kprm.gov.pl
donald.tusk@sejm.pl
biuro.ewy.kopacz@wp.pl
sekretariat_gt@transport.gov.pl
minister@msp.gov.pl
media@msp.gov.pl
mac@mac.gov.pl
media@mac.gov.pl
kancelaria@mofnet.gov.pl
dziennikarze@mofnet.gov.pl
kontakt@ms.gov.pl
Jaroslaw.Gowin@sejm.pl
Adam.Hofman@sejm.pl
Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl
Ryszard.Kalisz@sejm.pl
Cezary.Olejniczak@sejm.pl
Marek.Sawicki@sejm.pl
Ewa.Kopacz@sejm.pl

Zachęcają Anonymous Polska

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4