eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Apolonia Nowak w Dużym Formacie: „Żebym ja miała inne lata, mogłabym być jak Doda”

REKLAMA
zdjecie 7237
Apolonia Nowak (fot. archiwum Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce)Apolonia Nowak (fot. archiwum Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce)
REKLAMA
zdjecie 7237
- Żebym ja miała inne lata, żeby się wróciły, to ja mogłabym być jak Doda. Ale to już nie to. Nie te lata i nie ta Doda - mówi w rozmowie z „Dużym Formatem” Apolonia Nowak, wybitna kurpiowska śpiewaczka ludowa i wycinankarka.

Całą rozmowę przeczytasz tutaj: Apolonia swoją drogą
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×