eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Archipelag Skarbów w Zespole Szkół nr 4 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3422
fot. ZS nr 4 w Ostrołęcefot. ZS nr 4 w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 3422
Uczniowie klas II i III gimnazjum z Zespołu Szkół nr 4 wzięli udział w profilaktycznym projekcie Archipelag Skarbów. Jego podstawowym przesłaniem jest nauka zdrowego stylu życia, wolnego od wszelkich używek, pornografii i przemocy.

Archipelag Skarbów to profilaktyczny program skierowany do najstarszych uczniów gimnazjów. W trwających dwa dni, dwóch czterogodzinnych blokach zajęć udział wzięli uczniowie klas II i III gimnazjum z działającego przy ZS nr 4 w Ostrołęce. Program prowadzony był przez 3-osobową ekipę specjalnie przeszkolonych trenerów. Głównym przesłaniem Archipelagu Skarbów była nauka zdrowego i mądrego stylu życia, wolnego od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, pornografii, przemocy.

Prowadzone w ramach programu warsztaty zamieniły grupę młodzieży w bardzo aktywnych  poszukiwaczy skarbu, jakim jest głębokie szczęście, trwała miłość i realizacja w życiu własnych pasji i marzeń. W ramach programu odbyło się też informacyjno-szkoleniowe spotkanie rady pedagogicznej.

Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×