Utalentowana wokalistka Aleksandra Alex Dzwigała udostępniła kolejne nagranie - tym razem cover piosenki "At Last". Jak sama zaznacza, kocha tę piosenkę, dlatego zdecydowała się nagrać swoją interpretację. Podoba się Wam?
Aleksandra Dzwigała Alex to 20-letnia artystka z Ostrołęki, będąca pod skrzydłami wytwórni muzycznej My Music. Mając niespełna 15 lat nagrała swój pierwszy autorski utwór „Jak lew” który wydała w Wytwórni My Music, od tego czasu związana jest stale z My Music. 3 lata temu reprezentowała Polskę na VI Światowym Festiwalu Młodzieży we Włoszech – „Orfeusz w Italii” gdzie międzynarodowe Jury przyznało jej 1 miejsce i nagrodę specjalną .
W wieku 16 lat debiutowała na deskach teatru Buffo w najbardziej znanym polskim musicalu „Metro” do którego zaangażował Aleksandrę Janusz Józefowicz. W swoim dorobku muzycznym ma udział w ponad stu spektaklach Metro a także solowe występy podczas Wieczorów Włoskich przy akompaniamencie orkiestry Janusza Stokłosy w warszawskim teatrze Buffo oraz podczas spektakli METRO wystawianych przez teatr w największych polskich miastach.
"At Last". Nowe nagranie Aleksandry Alex Dzwigały [WIDEO]

Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
1 |