eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, TYLKO U NAS

Atak nożownika w szkole w Kadzidle. NOWE FAKTY: "Wyszedł do łazienki, wrócił w masce i z nożem"

REKLAMA
zdjecie 9752
REKLAMA

Wiemy już, co wydarzyło się w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Nożownik, który zaatakował swoich rówieśników, uczestniczył w zajęciach lekcyjnych. Wyszedł z sali do łazienki, po czym wrócił zamaskowany i z nożem, dokonując makabrycznego ataku.

Nożownik zaatakował uczniów uczestniczących w zajęciach w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Poważnych obrażeń doznały dwie osoby, które zabrano do szpitala.

Zbieramy dla was więcej informacji w tej sprawie. Jak się dowiedzieliśmy, podejrzany o dokonanie tego ataku jest uczeń szkoły Albert G.

Relacja ucznia: Wyszedł do łazienki, wrócił w masce i z nożem...

Jedna z osób, która była w momencie ataku w sali lekcyjnej poinformowała nas, że lekcję miały wówczas dwie klasy - była to lekcja łączona.

- To była lekcja w formie spotkania-rozmowy, siedzieliśmy w kółku. Chłopak wyszedł do łazienki, wrócił w masce, z nożem i dźgnął dwie osoby na oślep. To nie było zaplanowane, atakował na oślep... - mówi nam uczeń.

O sprawcy wiadomo, że był uczniem czwartej klasy szkoły w Kadzidle. Według obserwatorów, sprawiał wrażenie dość obytego, potrafił się wysłowić i nic nie wskazywało, że może dojść do takiej tragedii. - Ćwiczył trochę, taki normalny gość. Chodził taki swoimi ścieżkami...

Jak siedzący w sali lekcyjnej zareagowali na atak? Ucznowie na początku myśleli, że to jakiś żart, ale kiedy zobaczyli krew, stało się jasne, że jest to bardzo poważna sytuacja. Jeden z uczniów wyskoczył przez okno i pobiegł na posterunek, powiadomić policję.

Źródło: https://edzisiaj.pl/atak-nozownika-w-szkole-w-kadzidle-nowe-fakty-wyszedl-do-lazienki-wrocil-w-masce-i-z-nozem--a501
REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×