eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Awantura w jednym z lokali gastronomicznych. Agresywny 22-latek groził kobiecie i mężczyźnie, że ich zabije

REKLAMA
zdjecie 9516
zdjecie 9516
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
Posłuchaj
Dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał pilne wezwanie do jednego z lokali gastronomicznych znajdującego się w centrum miasta. Awanturujący się 22 - letni ostrołęczanin groził kobiecie i mężczyźnie, że ich zabije.

Wczoraj około godziny 13:30 dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał pilne wezwanie do jednego z lokali gastronomicznych znajdującego się w centrum miasta. Osoba zgłaszająca poinformowała, że do lokalu wszedł mężczyzna i zaczął się zachowywać agresywnie. Ponadto trzaskał drzwiami i groził znajdującej się tam kobiecie i mężczyźnie pozbawieniem życia.
- informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Przybyli na miejsce policjanci obezwładnili agresywnego mężczyznę, okazał się nim 22 - letni ostrołęczanin. Przestraszone osoby potwierdziły informację przekazane przez osobę zgłaszającą.

22 - latek został przetransportowany do jednostki policji, gdzie po wykonanych czynnościach został osadzony w policyjnym areszcie.

Jeszcze dziś usłyszy zarzut, m.in. gróźb pozbawienia życia. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.



Więcej o: Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 9516
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×