Awaria telewizji kablowej i internetu w Ostrołęce. Powodem pożar mostu Łazienkowskiego
fot. eOstroleka.plMieszkańcy Ostrołęki korzystający z usług najstarszej sieci telewizji kablowych w mieście nie mogą od wczoraj oglądać niektórych programów telewizyjnych oraz korzystać z internetu. Awaria dotknęła użytkowników w całym mieście. Jak udało nam się dowiedzieć, przyczyną tego jest uszkodzony światłowód przekazujący sygnał z odległego Poznania do Ostrołęki przebiegający pod zniszczonym w wyniku pożaru mostem Łazienkowskim w Warszawie.
Jak zapewniają pracownicy firmy Esprit, awaria powinna zostać jeszcze dziś usunięta i wszystko najprawdopodobniej wróci do normy.
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 | 30 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |



1
8