eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Awaria wodociągu w Ostrołęce. Trzeba liczyć się z utrudnieniami

REKLAMA
zdjecie 452
REKLAMA
zdjecie 452
Posłuchaj

Mieszkańcy osiedla Parkowe w Ostrołęce od środy rano zmagają się z brakiem dostępu do zimnej wody. Przyczyną jest awaria na sieci wodociągowej przy ulicy Sygietyńskiego.

O problemie poinformowało Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które jednocześnie zapewnia, że ekipy remontowe pracują nad jak najszybszym usunięciem usterki.

Kiedy woda wróci?

Według informacji przekazanych przez przedsiębiorstwo, prace naprawcze powinny zostać zakończone do godziny 16:00 w środę. To oznacza, że mieszkańcy osiedla Parkowe będą musieli przez kilka godzin radzić sobie bez dostępu do zimnej wody. Spółka przeprasza za powstałe utrudnienia i zapewnia, że robi wszystko, aby jak najszybciej przywrócić normalny dostęp wody dla mieszkańców.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×