zdjecie 2617
zdjecie 2617
2017-02-01T15:05:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bal karnawałowy w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. DPS Ostrołęka
REKLAMA
2
0
1

Podopieczni ostrołęckiego DPS-u wzięli udział w balu karnawałowym, który odbył się w minioną sobotę. Impreza zorganizowana pod hasłem Bal Wielu Serc była znakomitą okazją do integracji seniorów, pracowników i pensjonariuszy z zaprzyjaźnionej placówki z Łomży.

Karnawałowy Bal Wielu Serc odbył się w sobotę, 28 stycznia w Domu Pomocy Społecznej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Ostrołęce. Wzięli w nim udział mieszkańcy i pracownicy z rodzinami oraz zaproszeni goście członkowie Rady Seniorów działającej przy Prezydencie Ostrołęki. Do wspólnej zabawy zaproszono także podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Łomży.

Bal rozpoczął się polonezem. W trakcie balu rozstrzygnięty został konkurs na „wypiek karnawałowy” w następujących kategoriach: walory smakowe, wrażenie estetyczne, pomysłowość, sposób prezentacji. Wypieki zostały przygotowane przez mieszkańców i pracowników Zespołów Mieszkalnych.

Wszyscy uczestnicy balu degustowali wypieki i głosowali na swoich faworytów. Komisja policzyła głosy i ogłosiła, że w kategorii wrażenie estetyczne wygrali mieszkańcy i pracownicy z miejscowości A, w kategorii walory smakowe wygrali mieszkańcy i pracownicy z miejscowości B, w kategorii sposób prezentacji wygrali mieszkańcy i pracownicy z miejscowości C, w kategorii pomysłowość wygrali mieszkańcy i pracownicy z miejscowości F.

Główna nagroda czyli „występ włoskich artystów” była dedykowana wszystkim uczestnikom konkursu.

Po konkursie kulinarnym przyszła kolej na wybór króla i królowej balu. Powołana komisja konkursowa miała trudności w dokonywaniu wyboru. Różnorodność strojów i sposób prezentacji spowodował wyłonienie dwóch par, które zachwycały swoim wyglądem. Pragniemy nadmienić, że do tańca przygrywał niezastąpiony „Waldi”, który doskonale zna gusta taneczne uczestników.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~ona , 18:00 01-02-2017,   -
Brawo!  Cudny bal! Gratulacje dla dyrekcji :) A ten polonez... brak słów!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
×