2019-04-30T12:00:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 0 -
Region,

Bank czy firma pozabankowa - gdzie po pożyczkę w Ostrołęce

REKLAMA
REKLAMA

Bank czy firma pozabankowa - gdzie po pożyczkę w Ostrołęce


Osoby, które potrzebują zastrzyku gotówki, mają dokąd się udać w Ostrołęce. Działają tu zarówno banki, jak i prywatne firmy pożyczkowe z sektora pozabankowego. Która z tych dwóch możliwości jest korzystniejsza? Przeanalizujmy tę kwestię i zastanówmy się, gdzie zaciągnąć pożyczkę w Ostrołęce.


Bank


W Ostrołęce nie brakuje banków – można tu z powodzeniem skorzystać z wielu placówek rozlokowanych w różnych miejscach. Ale czy są one w ogóle warte uwagi? Jak najbardziej – przede wszystkim dlatego, że pożyczki bankowe należą do najtańszych na rynku. Faktem jest, że ich łączny koszt wyrażony poprzez RRSO wynosi przeważnie nie więcej niż kilkadziesiąt procent, a to bardzo niewiele w zestawieniu z pożyczkami pozabankowymi. Pożyczki z banku mają jednak również swoje wady, o których nie można zapominać.


Jednym z głównych aspektów, które uniemożliwiają klientom zaciągnięcie pożyczki w banku, są skomplikowane i często czasochłonne formalności. Trzeba bowiem wykazywać się odpowiednią zdolnością kredytową, udowodnić uzyskiwane dochody czy potwierdzić brak zaległości podatkowych. Wszystko to może zająć dobrych kilka dni, na co nie zawsze można sobie pozwolić. Bywają sytuacje, gdy pieniądze są potrzebne już, zaraz, natychmiast i każda godzina zwłoki może być brzemienna w skutkach. W takich przypadkach pożyczki bankowe nie zdają egzaminu – pozostają firmy pozabankowe, których oferty są zgromadzone pod adresem pozycznaraty.pl.


Firma pozabankowa


Jeśli pożyczka w banku z jakichś przyczyn nie wchodzi w grę, można spróbować ją zaciągnąć w jednej z wielu firm pożyczkowych działających w Ostrołęce. Jest ich jeszcze więcej niż banków, dlatego znalezienie oferty nie powinno stanowić żadnego problemu. Pytanie jednak, czy poszukiwać standardowych pożyczek ratalnych czy chwilówek? A jaka jest w ogóle różnica pomiędzy nimi? Z informacjami na ten temat można się zapoznać na stronie http://pozycznaraty.pl/chwilowka-ratalna-a-chwilowka-jaka-jest-roznica/.


Wszelkiego rodzaju pożyczki zaciągane w firmach pozabankowych są zawsze droższe niż te same produkty w bankach. Taką cenę płaci się za znacznie bardziej ograniczone formalności i łatwiejszą dostępność produktów. Otrzymanie pożyczki w firmie pozabankowej jest o wiele prostsze i trwa znacznie krócej niż w banku. Jeśli więc liczą się nie tylko koszty, ale również termin przyznania środków i uruchomienia pożyczki, lepiej skorzystać z ofert firm z sektora pozabankowego ze względu na oszczędność czasu. Poza tym weryfikacja klienta w tego rodzaju firmach jest znacznie mniej restrykcyjna i nie wymaga udokumentowania wysokich dochodów – wystarczą jakiekolwiek dochody, a niekiedy nie są one w ogóle konieczne.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1