zdjecie 145
zdjecie 145
2021-01-25T12:53:40+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bartosz Makowiecki do prezydenta Ostrołęki: "Brak mi słów na pana arogancję" [WIDEO]

REKLAMA
Zdjęcie główneBartosz Makowiecki
REKLAMA

Doradca sekretarza stanu w Kancelarii Premiera Bartosz Makowiecki odniósł się do internetowego komentarza prezydenta Ostrołęki, który jedną z mieszkanek, komentujących stan odśnieżania w mieście, "zaprosił" do koordynowania tego procesu. - Brak mi słów na pana arogancję - mówi Makowiecki na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Zaproszenie do odśnieżania

- Ulice tragedia!!!! Dziś jeździłam ulicami miasta i niestety żadnej odśnieżarki. Obwodnica Ostrołęki, aż przykro patrzeć. Myślę, że czas się zabrać do pracy i coś zmienić bo z tego co się obserwuje to Wielka porażka Prezydenta Miasta. Czas otworzyć oczy i zacząć działać. Co nam z tego że Prezydent Miasta przeprasza za stan ulicy my Mieszkańcy oczekujemy efektów a nie przeprosin. Co z tego ze pisze nam się ze odsniezrki wyjeździly ponad 1000 kilometrów (ciekawe gdzie i kiedy je ktos widział). Mieszkańcy chca widzieć efekty!!!! - napisała jedna z mieszkanek miasta w komentarzu na stronie prezydenta miasta, odnosząc się do tego, jak wyglądały ulice Ostrołęki podczas ostatnich opadów śniegu i silnych mrozów.

Prezydent Łukasz Kulik zareagował na ten wpis, "zapraszając" mieszkankę, która skrytykowała sytuację w mieście, do koordynowania odśnieżania w Ostrołęce:

Dziękuję za tak "konstruktywny" komentarz. Zapraszam jutro do mnie na 9, dogadamy szczegóły i będzie Pani koordynować odśnieżanie w mieście. Oczywiście nie za darmo, ale czuję że potrzebowaliśmy kogoś tak kreatywnego i rzeczowego jak Pani. OPK czeka już z niecierpliwością, co do stawki na pewno się porozumiemy. Do zobaczenia !!!

zdjecie

Makowiecki: Brak mi słów

Do komentarza prezydenta Ostrołęki odniósł się Bartosz Makowiecki - ostrołęczanin, doradca sekretarza stanu w Kancelarii Premiera:

Brak mi słów na pana arogancję i sposób, w jaki potraktował pan tę mieszkankę. W taki sposób po prostu nie prowadzi się rozmów z mieszkańcami. Pan, jako prezydent miasta, jest odpowiedzialny za kwestie takie jak odśnieżanie i rzeczą normalną jest, że jak mieszkańcy wychodzą i widzą, że jest kompletnie nieodśnieżony teren, to mają prawo zwrócić się do swojego włodarza. Rzeczą normalną jest to, że pani napisała panu komentarz, a pan w taki sposób odpowiadając pokazuje, w jaki sposób pan traktuje swoich mieszkańców

- skomentował w filmie nagranym na Faceboku.

Cała wypowiedź na filmie poniżej:

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×