eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Będzie spora zmiana pogody. Nadciąga ochłodzenie i dużo opadów

REKLAMA
zdjecie 754
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 754
Posłuchaj

Cieszmy się ładną pogodą, póki jeszcze jest. Nad nasz region nadciąga duże ochłodzenie. Możliwe też intensywne opady deszczu.

Poniedziałek, 12 kwietnia to – według synoptyków najcieplejszy dzień rozpoczynającego się właśnie tygodnia. Od wtorku dość znaczne ochłodzenie. W dzień temperatury nie będą przekraczały 6 – 8 stopni Celsjusza a w nocy około 2. Będzie też sporo padało.

W poniedziałek temperatura utrzyma się na poziomie około 16 stopni Celsjusza, ale w nocy możliwy spadek do około 2 stopni. W godzinach wieczornych nad nasz region nadciągną deszczowe chmury, z których nad ranem lunie deszcz.

Wtorek będzie pochmurny, deszczowy i wietrzny. Maksymalna temperatura w ciągu dnia to około 6 stopni w nocy spadek do 3 kresek. Padać będzie przez około 11 godzin w ciągu doby.

W środę utrzyma się duże zachmurzenie i podobna temperatura w okolicach 7 stopni. Przestanie padać, ale nad regionem wciąż będzie wiało. W porywach wiatr osiągać może prędkość około 40 km/h.

Czwartek i piątek też będzie deszczowy, ale będzie robiło się już nieco cieplej. Od weekendu zacznie się roić coraz cieplej i czeka nas też więcej słonecznych dni.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10  11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19 dk20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×